معرفی سالمتر باشیم

سالمتر باشیم تلاشِ 10 ساله میثمِ شفیعی و تیمش برای رسیدن به یه فرمولِ ساده و همیشگی برای داشتنِ بدنی زیبا، سلامتی بیشتر و از همه مهمتر حالِ خوبِ!

تو این 10 سال تمامِ موانعی که افراد رو از ورزشِ منظم، رژیمِ غذایی و به طور کلی یه سبک زندگیِ سالم دور می‌کرد، موردِ بررسی قرار دادیم و برای هر کدوم یه راهکارِ عملیاتی ایجاد کردیم و تبدیل شدیم به بزرگترین و برترین چالش ورزشیِ کشور!

در این مسیر گروه‌هایی در بدنه اصلیِ تیم ما تشکیل شد تا بتونیم خدماتِ بهتری ارائه کنیم:

تیمِ پزشکانِ سالمتر باشیم { SALEM MED }

تیمِ پشتیبانیِ سالمتر باشیم{ SALEM SUPPORT }

تیم مربیانِ سالمتر باشیم{ SALEM COACH }

حالا منظورمون از راهکارِ عملیاتی دقیقا چیه؟

اینکه تمامِ فعالیت‌هایی که شما رو به بدنِ ایده آل میرسونه رو تبدیل به یه عادتِ همیشگی کنیم، دقیقا مثلِ غذا خوردن، خوابیدن و....دقت کن در حالت عادی، اینا هیچ وقت از زندگیمون حذف نمیشه!

پس ورزش و رژیم و مدیتیشن هم جزئی از روزمرگیِ شرکت کننده‌های تیم ِ ما خواهد بود با همون فرمولی که بهش اشاره کردیم، ساده اما همیشگی!

ما سرویس‌های سالمتر باشیم رو در هر دوره بر اساسِ نیازهایِ افرادِ مختلف شخصی سازی کردیم،

کمپینِ سالمتر باشیم رو طراحی کردیم تا بتونیم در قالبِ یک پکیجِ کامل که شاملِ رژیم، ورزش، مدیتیشن، مشاوره با پزشکانِ تیم و پشتیبانیِ اختصاصیِ به صورتِ ریشه‌ای عادت‌های غلط رو از سبکِ زندگیتون حذف و عادتهای مثبت رو جایگزین کنیم و تا جایی ادامش بدیم که به هدفت برسی، هدفی که با تمامِ جزئیات در چرخه هدفتون ترسیم شده.

و اما سرویسهایی مثل سالم لایو طراحی شد برای افرادی که تمایل دارن که فقط با ما ورزش کنن، این جلساتِ تمرینی آنلاینِ و بهتون اطمینان میدیم که طوری طراحی شده که ورزش رو تبدیل به یکی از مهمترین عاداتِ شما میکنه...

سالم دایت، سالم اسپشال، پکیج‌های آفلاین و سایرِ پکیج‌های ما تعریف شده تا دقیقا بر اساسِ نیاز و شارایطِ شما بهترین بازخورد رو دریافت کنید، جزئیاتِ تمامی پکیج‌ها رو از قسمتِ پکیج‌ها میتونید مطالعه کنید.

و در نهایت برایِ اینکه بهترین انتخاب رو داشته باشی پیشنهادِ ما مشاوره با میثمِ شفیعیِ که از طریقِ لینکِ زیر میتونی ساعتی که برات مناسب هست رو انتخاب کنی تا در اسرع وقت باهاتون تماس گرفته شه.

بدنِ شما و سلامتیتون ارزشمندترین دارییتونه

و ماموریتِ ما حفاظت از این داراییطراحی، توسعه و پشتیبانی: امید شاکری